Отзывы о компании OTOSHOP
- Ярослав З.
- Микола П.
- Тарас Д.
- Юрій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер. Дуже гарний продавець, проконсультували, допомогли з вибором, відповіли на всі питання. Якісний велосипед. Не дивлячись на 17 раму, на зріст дитини 146см. він підійшов. Єдиний маленький мінус, що немає інструкції по збірці. Дитині велосипед дуже сподобався. Дякую.
- Анна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Татьяна Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- григорій г.
- григорій г.
- Степан А.
